השיעורים שלנו

פילאטיס

פילאטיס מטרתה לשפר את היציבה ואת התפקוד היומיומי של הגוף. השיטה הומצאה על ידי גו'זף פילאטיס ונקראה על שמו. אצלנו בסטודיו קיימים מספר סוגים של פילאטיס: פילאטיס CORE , פילאטיס מתון, פילאטיס למתקדים ועוד..

קיקבוקס

הקיקבוקס הוא שיעור אירובי בסטודיו הלקוח מתוך שיטת הלחימה טקוואנדו, מטרת השיעור היא שריפת קלוריות מרבית וחיזוק והגמשת הגוף. השיעור מתבסס על תנועות האגרוף תוך שילוב של עבודת אירובי

בודי פאוור

BODY POWERׂ – שיעור חדשני המשלב בין עולם חדר הכושר לסטודיו. בשיעור נעשה שימוש במשקולות ומוטות באופן דומה לעבודה בחדר הכושר. מטרת השיעור היא חיזוק הגוף ועבודה איטית ונכונה על כל קבוצות השרירים העיקריות בגוף.

רצועות אימון

שיטת הרצועות התפתחה בשנים האחרונות ונהפכה להיות מבין הפופולאריות בעולם. באימון זה נעשה עבודה המתמקדת בעבודה על משקל גוף בעזרת רצועות התלויות בתקרה. מטרת השיעור היא עבודה על סבולת השריר וחיזוק.

טרמפולינה

בשיעור זה כל מתאמן עובד על טרמפולינה אישית. רוב השיעור מתבצע על הטרמפולינה תוך ביצוע תרגילים אינטנסיביים ומהירים. מטרת השיעור היא עבודה על סבולת לב ריאה וחיזוק השרירים. השיעור מומלץ מאוד ואף מסייע בחיטוב הגוף.

עיצוב הגוף

שיעורי עיצוב הגוף נועדו לחזק את הגוף תוך שימוש באביזרים מגוונים וחזרה על תרגילים המשפרים יציבה , מסייעים בחיזוק הגוף, ונותנים דגש על כוח.

עיצוב דינאמי

עיצוב דינאמי הוא שיעור המשלב בין שיעור עיצוב הגוף לבין עולם האירובי. בשיעור זה נעבוד על כוח, יציבה וסבולת לב ריאה. לעיתים נעשה שימוש במדרגה ובאביזרים נוספים.

אינטרוולים

שיעור אינטנסיבי המשלב עבודת סבולת בדופק גבוה ומשתנה עם תרגילי כוח. השיעור הינו אימון כוח ואירובי אינטנסיבי, וזאת במטרה להעלות דופק לשיפור כושר אירובי.

במרבית השיעורים שלנו המורים משלבים אינטרוולים.

זומבה

 שיעור ריקוד פופלארי מאוד המשלב מוסיקה מדרום אמריקה יחד עם צעדי ריקוד לטינים ובינלאומיים, כמו סלסה, רומבה, צ'ה צ'ה, סמבה, טנגו וכו'…

צעדי הריקוד נלמדים משיעור לשיעור. הריקודים נלמדים בכל שיעורים וחוזרים בשיעורים הבאים – כל אחת יכולה ללמוד את הצעדים.