להורדת האפליקציה

ספינינג

ספינינג

אצלנו ב"מטי מועדוני כושר" מתקיימים שיעורי סטודיו רבים ומגוונים המופנים לכלל האוכלוסיה אחד מהם הוא שיעור הספינינג, רכיבה על אופנים בחדר סטודיו מואר באורות צבעוניים ולקול מוסיקה קיצבית וסוחפת.

כחלק מאימון הספינינג חשובים לנו, הצוות המקצועי, המאמנים, להעביר את הדגשים החשובים למתאמנים שלנו על מנת להשיג חוויה מיטבית הן בפן המקצועי ופן האישי, הנחיית דגשים, ישיבה נכונה, יציבה נכונה בזמן הרכיבה, טכניקת רכיבה נכונה, שימוש בקצבים שונים ומשתנים וכבונוס להשיג הנאה מרובה ומיטבית מהאימון ושיעבור מבלי שנשים לב.

אימון הספינינג הוא אימון אירובי המשלב את קבוצות שרירי הרגלים, אך בנוסף ישנה עבודה סטטית של פלג גוף עליון תוך שימוש במנחי גוף משתנים בישיבה ולעתים גם בעמידה. כל מתאמן משנה את עומס ההתנגדות של האופנים, לפי מערך השיעור של המאמן על פי המטרות, וכמובן חשוב מאד לציין שלכל מתאמן יש את סולם המאמצים האישי שלו.

המאמנים שלנו מכינים את מערך השיעור לפי מטרות שונות ומגוונות. לאחר חימום טוב אם רוצים לשפר את כח הרגלים עובדים בעומסים גבוהים יותר על מנת לדמות עליה ועבודת קצב קבוע או משתנה בעומסים הללו. אם רוצים לשפר את עבודת המהירות רגלים והסבולת נעבוד בעומסים נמוכים יותר ועבודת קצב רגלים מהיר ומשתנה תוך כדי.

בכל סוף אימון אנו מקפידים לבצע שיחרור לצד מוסיקה שקטה ומרגיעה על מנת להוריד את הדופק והתאוששות של הגוף מהמאמץ.

אנו מאחלים לכל המתאמנים שלנו חווית אימון מיטבית וחוויתית.

בברכה מטי,

             מועדוני כושר.

מאמר מאת : תומר יושע

Start typing and press Enter to search