להורדת האפליקציה

פילאטיס מכשירים | סניף הדר – סניף מלחה

פילאטיס מכשירים | סניף הדר – סניף מלחה

אימון פילאטיס במיטות מאפשר דיוק מירבי, המאפשר השגת תוצאות של חיטוב מהיר לצד בריאות.

המכשור בשיעור מאפשר רפרטואר תרגילים המגיעים לשרירים העמוקים ביותר ומאפשר תוצאות מקסימליות בזמן קצר. מתאים לסובלים מבעיות גופניות כגון: גב, מפרקים, אוסטאופרוזיס ועוד.

טיפ ממטי

מהי שיטת הפילאטיס?

שיטת התרגול הפופולארית החלה את דרכה בשנות העשרים של המאה הקודמת. ג'וזף פילאטיס המציא את השיטה על מנת  לסייע להשגת איזון גופני ומנטאלי וזאת על ידי סדרות של תרגילים, על גבי מזרן או מכשירים ייחודיים, המבוססים על שילוב של ריכוז, שליטה ודיוק. השגת שליטה מנטאלית על תנועת הגוף מאפשרת למתאמנים לפתח מודעות גופנית גבוהה, להשתקם מפציעות ואף למנוע פציעות עתידיות.

ג'וזף פילאטיס  המציא מכשירים רבים וייחודיים אשר פועלים ברובם על התנגדות של קפיצים, מה שמאפשר למתאמן לקבל תמיכה לה הוא זקוק בחלקים מסוימים של התרגול ולעבוד כנגד התנגדות מותאמת אישית בחלקים אחרים של התרגול. התרגול על מכשירי הפילאטיס הוא נעים וזורם וזאת תודות לקפיצים.

פילאטיס ב"מטי מועדוני כושר" הינו סטודיו ייחודי, היות והוא מאגד בתוכו את הציוד המתקדם בעולם לפילאטיס מכשירים, צוות מדריכים מנוסה, בעל וותק ומקצועי. צוות המדריכים שואל לשלום המתאמנים בתחילת השיעור, על מנת להתאים את התרגילים לכל אחד ואחד. לוח השיעורים מגוון המתאים לכל הגילאים והמינים, והקבוצות קטנות עם יחס אישי.

מה היתרונות של שיעורי פילאטיס מכשירים?
  • היתרון הגדול הוא העבודה הפרטנית בקבוצות קטנות לעומת שיעורים המוניים בפילאטיס מזרן. למדריך יש אפשרות לעבוד עם כל מתאמן ולתת יחס אישי המסייע להתקדמות מהירה יותר ולעבודה בטוחה ובריאה.
  • המכשירים מהווים סביבת עבודה המאפשרת שינויים רבים בהתאם לצרכי המתאמן ולראייה- מתאמנים מכל שכבות הגיל ומכל רקע בריאותי מתאמנים בפילאטיס מכשירים- החל מנכי צה"ל, מטופלים בפיזיותרפיה ועד לחיילים קרביים, קבוצות ספורט בכל העולם, רקדנים וכל מי שהגוף משרת אותו ככלי. למעשה… כולנו!
  • בשיעור פילאטיס מכשירים הגוף חווה אתגרים גופניים רבים במנחים משתנים, בזוויות וטווחי תנועה הלקוחים מחיי היום יום והכוח מתפתח תוך כדי השגת התארכות- המראה הנוצר הוא ארוך וחטוב  ולא מנופח.
  • הנשימות המלוות את התרגול, יחד עם הזרימה בין תרגיל לתרגיל גורמת לתחושה גופנית ומנטאלית נפלאה בסיום השיעור- מתאמנים רבים מרגישים שהם גבהו בכמה סנטימטרים במהלך השיעור. פילאטיס אמר כי "אחרי 10 שיעורים תרגיש את ההבדל, אחרי 20 שיעורים תראה את ההבדל, ואחרי 30 שיעורים יהיה לך גוף חדש לגמרי.." התוצאה הראשונה והמיידית של שיעורי פילאטיס היא התארכות וזקיפות קומה.
האם פילאטיס מתאים גם לגברים?

כמובן! פילאטיס הינו אימון המתאים לגברים ולנשים כאחד. רקדנים וספורטאים מקצועיים עוסקים בפילאטיס מכשירים דרך קבע כחלק מתוכנית האימון שלהם. התנגדות הקפיצים מותאמת אישית, וכל אחד יכול למצוא את רמת האימון המותאמת לו, בכל גיל.

האם פילאטיס מכשירים מתאים גם לנשים בהיריון?

ניתן בהחלט ליהנות מפילאטיס מכשירים בתקופת ההיריון. אם המתאמנת היא בעלת ניסיון בתרגול פילאטיס היא מוזמנת להצטרף לקבוצות הרגילות. המדריכות יתאימו לה תכנית המתאימה לשלב בהיריון בו היא נמצאת. פילאטיס לאחר לידה מומלץ כמובן גם הוא, כאשר נשים לאחר לידה משתלבות בקבוצות השונות לפי רמתן, ומותאמים להן תרגילים ייעודיים, בדגש על חיזוק רצפת האגן.

באיזו שיטה עובד שיעורי הפילאטיס?

אנחנו מאמינים כי שיטת פילאטיס היא נפלאה כמו שהיא ומשתמשים רבות ברפרטואר תרגילי הפילאטיס המסורתיים. עם זאת, אנחנו עורכים את ההתאמות המתבקשות על מנת שכל אחד ואחת יוכלו להתאמן בשיטה אצלנו.

מה צריך להביא איתי לשיעור פילאטיס?

פרט לחיוך ואנרגיה טובה, מומלץ להגיע כמה דקות לפני תחילת השיעור, בבגדים נוחים, גרביים ומגבת קטנה לשימוש אישי.

Start typing and press Enter to search